'; ';
OFERTASTRONA GŁÓWNA SALONU
Stół drewniany
Stół drewniany
Ława marmurowa ROBERTO
Ława marmurowa ROBERTO
Ława marmurowa VINCI
Ława marmurowa VINCI
Stół dębowy BARTEK
Stół dębowy BARTEK
Waga Retro
Waga Retro
Komoda Giulio
Komoda Giulio
Biurko Giuseppe
Biurko Giuseppe
Biurko Giuseppe
Kategoria:
Stoły
Szerokość:
135
Wysokość:
75
Głębokość:
65
Biurko zostało wykonane tylko w jednym egzemplarzu. Fakt ten, wraz z jego oryginalną formą czyni je wyjątkowym i niepowtarzalnym. Jest to biurko w stylu industrialnym. Łączy ono w sobie surową i oryginalną formę wraz z wysoką jakością ręcznego wykonania.

Dzięki licznym detalom takim jak uchwyty w kształcie kluczy, oryginalne zawiasy uwydatnione na zewnątrz biurka czy surowa forma nóg nadają temu biurku stylu i elegancji. Doskonale łączy się to z surową niejednolitą powierzchnią frontów biurka oraz jego blatem.

Biurko to jest stylizowane na stare, co podkreślają liczne detale. Dodatkowo artysta aby podkreślić ten efekt unikał wykorzystania nowych czy masowo produkowanych elementów do jego wykonania. Dzięki wykorzystaniu starszych czy też oryginalnych elementów do jego wykonania biurko to jeszcze bardziej niezwykłe. Dodatkowo elementy takie wciąż pracują co sprawi że będzie się ono zmieniać z czasem i będzie nabierać jeszcze więcej klasy.

Ponadto duża powierzchnia biurka wraz z pojemnymi szafkami i szufladami oraz dodatkowymi półkami po bokach sprawia, że jest ono bardzo funkcjonalne.
Biurko Giuseppe całe
Biurko Giuseppe całe -miniatura
Biurko Giuseppe blat -miniatura
Biurko Giuseppe szuflady -miniatura
Biurko Giuseppe zawiasy -miniatura
Biurko Giuseppe nogi -miniatura
Biurko Giuseppe front -miniatura