Salon meblowy MEBEL LUX logo
website hosting main area up

 

Witamy serdecznie w Salonie Meblowym MEBEL LUX - liderze rynku meblowego w Oświęcimiu od 1990 roku. Nasza oferta to wysokiej jakości meble od renomowanych producentów zarówno krajowych, jak i międzynarodowych. Jesteśmy dumni z tradycji, a zarazem dynamicznego podejścia do nowoczesności.

Salon Meblowy MEBEL LUX to miejsce, gdzie funkcjonalność, estetyka i innowacyjność spotykają się w doskonałym połączeniu. Współpracujemy z światowymi liderami branży, co gwarantuje nie tylko solidne wykonanie, ale także unikalny design każdego mebla w naszym salonie.

Nasi doświadczeni projektanci są gotowi zapewnić Państwu profesjonalne doradztwo, pomagając w stworzeniu wnętrza idealnie dostosowanego do Waszych potrzeb i gustów. Salon Meblowy MEBEL LUX to nie tylko miejsce zakupów, to przestrzeń, gdzie pasjonaci aranżacji wnętrz spotykają się z ideą ulepszania przestrzeni mieszkalnej.

Dodatkowym atutem naszego salonu jest możliwość zamówienia mebli drogą wysyłkową, co umożliwia dostęp do naszej oferty dla klientów z różnych regionów. Oferujemy również dogodności finansowe, zapewniając sprzedaż mebli na atrakcyjnych warunkach ratalnych we współpracy z BANKIEM BGŻ BNP PARIBAS.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdą Państwo pełną ofertę mebli oraz praktyczne informacje dotyczące zakupów. Dziękujemy za zainteresowanie Salonem Meblowym MEBEL LUX i serdecznie zachęcamy do osobistego odwiedzenia naszego salonu w Oświęcimiu. Odkryj nowy wymiar komfortu i stylu w swoim domu!

 
MEBEL LUX Stylowe Wnętrza s.c.
ul. Kolbego 13
32-600 Oświęcim
33 843 43 88
733 440 560
biuro@mebellux.com.pl
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt.: 09:30 - 17:30
Sobota: 9:00 - 13:00