Warning: fsockopen(): unable to connect to 190.112.52.16:43 (Connection refused) in /administrator/components/com_joomlastats/count.classes.php on line 1038
Salon meblowy MEBEL LUX logo
website hosting main area up
OFERTA >> Materace>> Typ: Kieszeniowe
Współpracujemy z wieloma producentami materacy, wśród których znajdują się takie znane marki jak JANPOL, KOŁO oraz MATSEN. Dzięki temu posiadamy bardzo zróżnicowaną ofertę zarówno pod kątem cen jak i rodzajów oraz twardości materacy. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno proste materace piankowe jak i na piance termo elastycznej, materace lateksowe, czy też na sprężynach kieszeniowych. Ponadto naszą ofertę uzupełniamy o szeroki wybór stelaży, pokrowców, czy nakładek higienicznych.

Oprócz możliwości zamówienia materacy, posiadamy na magazynach dużą ilość materacy, które są DOSTEPNE DLA KLIENTA OD RĘKI. Klient może również zobaczyć dużą liczbę materacy, które znajdują się na ekspozycji na sklepie.

Ponadto posiadamy STUDIO SNU, gdzie klient może się położyć na specjalnie przygotowanych do tego materacach, tak aby wybrać dla siebie najbardziej odpowiedni materac. Dodatkowo nasz odpowiednio przeszkolony personel służy radą i pomocą.

Kieszeniowe - Materac ANDROMEDA
Materac ANDROMEDA
Kieszeniowe - Materac CORA
Materac CORA
Kieszeniowe - Materac DELIA
Materac DELIA
Kieszeniowe - Materac ENYO
Materac ENYO
Kieszeniowe - Materac EREBU
Materac EREBU
Kieszeniowe - Materac EREBU DREAM
Materac EREBU DREAM
Kieszeniowe - Materac KLIO
Materac KLIO
Kieszeniowe - Materac NIOBE
Materac NIOBE
Kieszeniowe - Materac NOLLI
Materac NOLLI
Kieszeniowe - Materac WENUS
Materac WENUS
 
MEBEL LUX Stylowe Wnętrza s.c.
ul. Kolbego 13
32-600 Oświęcim
33 843 43 88
733 440 560
biuro@mebellux.com.pl
Godziny otwarcia:
Pn. - Pt.: 09:30 - 17:30
Sobota: 9:00 - 13:00